Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"
Brīvības laukums 19a
Tel.: + 371 631 24348

Izstāde "Tukumnieki un draugi"

Pils tornis

14. jūlijs, 2018 līdz 30. jūnijs, 2019
16. jūnijs, 2018

Izstādes

Pils torņa izstāde „Tukumnieki un draugi” ir par Tukumu un tukumniekiem, mūsu draugiem. Par mūsu pilsētu un sadraudzības pilsētām, par mūsu dzīvi, par ikdienas rūpēm un vērtībām, par brīvā laika nodarbēm, par tagadnes ritmu un nākotnes sapņiem.
Vai zinājāt, ka arī tukumniekiem ir pašiem sava etnogrāfiskā josta? Vai zinājāt, ka Tukumā uz vienu kvadrātkilometru dzīvo apmēram 1484 iedzīvotāji? Vai zinājāt, ka pilsētā ir 7623 dzīvokļi un 3113 privātmājas? Ar kādām markas automašīnām tukumnieki pārvietojas? Kura sir iemīļotākās atpūtas vietas? Kādi, mēs, tukumnieki  esam - konservatīvi vai radoši, praktiski vai eksperimentētāji, apzinīgi vai diezgan izklaidīgi? Uz šiem jautājumiem atbildes aicinām meklēt izstādē.

Izstādē izmantoti priekšmeti no Tukuma muzeja krājuma, kā arī uzņēmumu un privātpersonu dāvinājumi un patapinājumi, kā arī Tukuma jauniešu televīzijas „TuTV”, Tukuma tūrisma informācijas centra un „BalticBees” video un Ivara Fībiga „Veltījums Tukumam”.

Izstāade skatāma no 2018. gada 14. jūlija līdz 2019. gada 30. jūnijam.

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)