Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"
Brīvības laukums 19a
Tel.: + 371 631 24348

"Dzīve Livonijas bruņinieku ordenī"

Pirmdiena, 13.05.2013, 00:00

Uzmanību, atvērt jaunā logā. PDF

Aptuveni 400 gadus Tukums un Kandava bija Livonijas ordeņa valsts sastāvdaļa. Ordeņa valsts sabiedrība iekļāva sevī gan ordeņa brāļus - bruņotus mūkus ar saviem likumiem un dzīvesveidu, kalpotājus, vasaļus un zemniekus. Programma notiek Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis”, kas savulaik bija Livonijas ordeņa pils ēkas daļa un līdz mūsdienām saglabājies pārbūvētā veidā. Ēkā joprojām saglabājušās daudzas viduslaiku arhitektūras liecības, bet muzeja ekspozīcijā - viduslaiku pils interjera makets, ko papildina lelles.

Dalībnieki ieģērbjas stilizētos viduslaiku kostīmos un iepazīstas ar bruņinieku likumiem, izspēlē bruņinieku iesvētīšanas rituālu, gūst zināšanas tradicionālajā medicīnā.

Mērķauditorija: 7. klašu skolēni

Norises laiks: visu gadu

Norises vieta:
Pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"

Cena: 1.50 EUR /no personas

Plašāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 63124348, 25622131