Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"
Brīvības laukums 19a
Tel.: + 371 631 24348

Pils torņa aktualitātes

Tapusi izstāde par dzelzceļa līniju Rīga - Tukums

Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” tapusi izstāde „Nākamā pietura - Tukums”, kas veltīta dzelzceļa līnijas Rīga – Tukums 140. jubilejai un tā akcentē dzelzceļa nozīmi Tukuma pilsētas dzīvē laika gaitā. Izstāde skatāma no 2017. gada 15. jūlija līdz 2018. gada 1. jūlijam.

No 3. līdz 14. jūlijam Pils tornī ekspozīcijas maiņa

Ekspozīcijas maiņas dēļ, līdz 14. jūlijam Tukuma pilsētas vēstures muzeja „Pils tornis” otrais stāvs apmeklētājiem slēgts. Muzejs pilnībā būs apskatāms no 15. jūlija, kad tiks atklāta izstāde „Nākamā pietura - Tukums” - par dzelzceļa līniju Rīga - Tukums 140 gadu laikā un tās ietekmi Tukuma pilsēta attīstībā. Plašāka informācija par izstādi sekos.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Izglītojoša lekcija par sauļošanās ietekmi izstādē „Sanitas”

24. maijā 14:00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” kārtējais izglītojošais pasākums „Saules labās un sliktās puses”. Tuvojoties vasarai un skolēnu vasaras brīvlaikam, „Tukuma Centra aptieka” vadītāja Agnese Ritene un farmaceite Evija Gailuma piedāvā uzzināt visu par sauļošanos.

Demonstrē filmu par Tukuma slimnīcu

4. maijā 12:00 un 14:00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” demonstrēs filmu „Tukuma slimnīcai 130”, kurā atainota Tukuma poliklīnikas un slimnīcas izaugsme 130 gadu garumā. Filmu sagatavojis SIA „DK Media”. Ieeja - ar muzeja biļeti.

Agneses Ritenes un Evijas Gailumas izglītojoša lekcija par vitamīniem

19. aprīlī 14:00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” notiks „Tukuma Centra aptieka”  vadītājas Agneses Ritenes un farmaceites Evijas Gailumas izglītojošā lekcija „Vitamīni”. Lekcija norisinās medicīnas izstādes „Sanitas’’ ietvaros.

Initas Lazares lekcija par mediķa profesiju

29. martā 14:00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” Tukuma slimnīcas galvenās māsas Initas Lazares lekcija par mediķa profesiju. Aicināti 9. un 12. klašu absolventi un interesenti. Ieeja - bezmaksas. Lekcija norisinās izstādes „Sanitas’’ ietvaros (lat.val. - „Veselība”). Plašāka informācija: 63124348, 25622131,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Vietu skaits ierobežots!

Aicina piedalīties izstādes par dzelzceļa līnijas Rīga - Tukums attīstību

Tukums nav iedomājams bez vilciena, stacijas ēkas un dzelzceļa sliedēm. Dzelzceļš ir kļuvis par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Tukuma pilsētas vēstures muzejs “Pils tornis”, veidojot jauno izstādi par dzelzceļa līniju Rīga – Tukums attīstību, aicina jūs piedalīties izstādes tapšanā.