Pastariņa muzejs

23. marts, 2019 plkst.13:00:00
31. janvāris, 2019

Pasākumi

23. martā plkst. 13.00 Pastariņa muzejā atzīmēs Pavasara saulgriežus latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti izzināt saulgriežu tradīcijas, piedaloties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, spēka dziesmu dziedāšanā, šūpojoties lielajās šūpolēs. Ar dabas materiāliem kopīgi krāsosim olas. Līdzi jāņem nevārīta ola krāsošanai un skaista ola konkursam. Pasākumā radošās darbnīcas piedāvā Sēmes un Zentenes kultūras nams.

Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem, pensionāriem, citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR; pieaugušajiem - 1.50 EUR; ģimenes biļete - 3.00 EUR.

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)