Pastariņa muzejs

Kāzinieku godināšana lauku sētā

Otrdiena, 19.02.2013, 00:00

Uzmanību, atvērt jaunā logā. PDF

Jaunais pāris un kāzu viesi Pastariņa muzejā tiek uzņemti un godāti latviskās kāzu tradīcijās. Jaunais vīrs varēs savas sievas tikumu novērtēt maltuvē un rokdarbos. Savukārt jaunā sieva - pārliecināties par izredzētā spēku un prasmi senajos darbos. Kāzu viesi varēs novērtēt jauno radu prasmi dziedāšanā un atjautībā.

Svētku pasākumu kuplinās tradīciju ansambļa "Mežezers" dziedātās dziesmas. Jaunā pāra stādītā ābelīte iepriecinās savus stādītājus ar kuplumu ikgadējā apmeklējumā. Solījumi, kas doti pie simtgadīgās Pastariņa liepas, piepildās.

Pieteikties iepriekš pa tālr. 63154518, mob. 28651091, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Cena: grupai līdz 20 cilvēkiem EUR 75.00