Pastariņa muzejs
Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems
Tel.:

Pastariņa muzeja aktualitātes

Pastariņa muzejā viesojas ansamblis „Mežezers”

27. maijā 13:00 Pastariņa muzejā uzstājas senioru ansamblis „Mežezers”. Ieeja - ar muzeja biļeti.

Atzīmēs rakstnieka Ernesta Birznieka - Upīša jubileju

8. aprīlī 13:00 Pastariņa muzejā rakstnieka Ernesta Birznieka - Upīša 146. dzimšanas dienai veltīts pasākums. Ieeja - bez maksas.

Pastariņa muzejā - Pavasara saulgriežu pasākums

19. martā 13:00 Pastariņa muzejā Pavasara saulgrieži latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti piedalīties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, gavilēšanā, šūpošanās tradīcijās, no dabas materiāliem krāsot olas.

Pelnu diena Pastariņa muzejā

alt

1. martā 13.00 Pelnu dienas pasākums ar spēlēm un rotaļām, konfekšu vārīšanu un pelnu maisiņu šūšanu izjokošanai.

Meteņi Pastariņa muzejā

alt

26. februārī 13.00 Meteņu svinības Pastariņa muzejā. Latviešu folkloras tradīcijās balstītās spēlēs un rotaļās dzīsim Meteni, cepsim maizi un vārīsim konfektes.