Pastariņa muzejs
Tel.: +371 28651091
Mob.:

Pastariņa muzeja aktualitātes

Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Ziemas saulgriežus

21. decembrī plkst. 13.00 Pastariņa muzejā Ziemas saulgrieži latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti piedalīties tradicionālās saulgriežu izklaidēs. Lai nākamais gads būtu veiksmes pilns, apmeklētāji aicināti piedalīties bluķa vilkšanas pasākumā.

Ievērībai! Dārgie Pastariņa muzeja apmeklētāji!

Pastariņa muzejā uzstādīts jauns Ernesta Birznieka-Upīša bērnības sētas makets

Pastariņa muzejā uzstādīts jauns rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša (1871-1960) bērnības sētas makets, kas atspoguļo Dzirciema muižas „Bisnieku” viensētas plānojumu 19. gs. vidū, kad pastāvēja tradicionālā saimniekošanas sistēma.

Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Rudens saulgriežus

22. septembrī plkst. 13.00 Pastariņa muzejā interesenti aicināti izzināt un svinēt Rudens saulgriežus latviskās tradīcijās.

Skolēnu grupas aicina pieteikties programmai „Rudens saulgriežu skoliņa”

No 10. līdz 21. septembrim Pastariņa muzejs aicina piedalīties Rudens saulgriežu skoliņā, lai izzinātu un svinētu saulgriežus latviskās tradīcijās.

Pastariņa muzejā atzīmēs Saimnieka un Saimnieces dienu

29. jūlijā Pastariņa muzejs atzīmē Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu. Apmeklētāji aicināti apmeklēt amatniecības un mājražotāju tirdziņu, kā arī piedalīties meistarklasēs un noskatīties brīvdabas teātra izrādi.

Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās Pastariņa muzejā

21. jūnijā 13.00 Pastariņa muzejā tiks svinēti Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās. Tie, kas vēlas izbaudīt maģisko saulgriežu dienu, aicinām pievienoties jau svētku gatavošanas procesā.