Pastariņa muzejs
Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems
Tel.: +371 28651091
Mob.:

Ievērībai! Dārgie Pastariņa muzeja apmeklētāji!

Ceturtdiena, 25.10.2018, 10:58

Priecājamies, ka aukstāks laika nav šķērslis, lai uz Pastariņa muzeju brauktu un baudītu rudeni, izzinātu rakstnieka E. Birznieka Upīša dzimto vietu, lai atpūstos ar saviem tuvākajiem. Lai uzturēšanās muzejā būtu pilnvērtīga, ļoti aicinām vecākus parūpēties par atvasēm, lai viņiem būtu atbilstošs apģērbs un apavi, jo muzejā iespējams apskatīt ne tikai iekštelpas, bet arī apmeklēt visas atjaunotās Bisnieku ēkas un spēlēt Pastariņa spēles brīvā dabā. Skolotāji, aicinām arī jūs, braucot ekskursijās, atgādināt saviem audzēkņiem par cepurēm, cimdiem un siltiem apaviem, lai bērniem nebūtu auksti un viņi ar prieku izbaudītu muzeja piedāvātās iespējas.

Uz tikšanos Pastariņa muzejā!