Pastariņa muzejs
Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems
Tel.: +371 28651091
Mob.:

Skolēnu grupas aicina pieteikties programmai „Rudens saulgriežu skoliņa”

Pirmdiena, 27.08.2018, 11:29

No 10. līdz 21. septembrim Pastariņa muzejs aicina piedalīties Rudens saulgriežu skoliņā, lai izzinātu un svinētu saulgriežus latviskās tradīcijās.

Programmā: gatavošanās Rudens saulgriežiem - ražas vākšana, ābolu virtenes gatavošana, tradicionālo saulgriežu ēdienu gatavošana; rudens saulgriežu svinības - spēles un rotaļas, mielasts. Programmā iespējamas izmaiņas!

Programmas ilgums: 2 stundas

Norises vieta: Bisnieki, Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads

Dalība individuāliem apmeklētājiem - 4.00 EUR no personas, grupām - skolēniem līdz 20 personām 80.00 EUR.

Informācija un obligāta pieteikšanās: 28651091, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .