Pastariņa muzejs
Tel.:

Pastariņa muzejā - Pavasara saulgriežu pasākums

Pirmdiena, 13.03.2017, 06:38

19. martā 13:00 Pastariņa muzejā Pavasara saulgrieži latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti piedalīties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, gavilēšanā, šūpošanās tradīcijās, no dabas materiāliem krāsot olas.

Azartiskākie aicināti piedalīties konkursos - kurš zinās vairāk ticējumu par pavasara saulgriežiem, olu skaistumkonkursā, olu ripināšanas sacensībās un to kaujās. Par muzikālu noskaņu parūpēsies folkloras kopa "Avots".

Līdzi jāņem nevārīta ola krāsošanai un skaista ola konkursam. Ieeja - ar muzeja biļeti. Plašāka informācija:  63154518, 28651091,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .