Saimnieka un Saimnieces diena

29. jūlijs, 2018 plkst.13:00:00
8. jūnijs, 2018

Pasākumi

29. jūlijā Pastariņa muzejs atzīmē Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu. No plkst. 12.00 amatniecības un mājražotāju tirdziņš, kur iespēja no vietējiem zemniekiem iegādāties lauku produktus un citus labumus. Apmeklētāji aicinātie piedalīties aktīvās nodarbēs - Annas un Jēkaba mīļākā ēdiena gatavošanas, tēju, koka karšu un grozu pīšanas meistarklasēs, kā arī valodu un medus darbnīcās. Plkst. 13.00 uzstāsies Cēres amatierteātris „Saime” ar brīvdabas izrādi par saimnieku un saimnieču dzīvi.

Ieeja Annām un Jēkabiem ir bezmaksas. Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem, pensionāriem un citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR. Informācija: 28710684, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)