Tukuma Mākslas muzejs
Harmonijas iela 7
Tel.: +37125494677
Mob.:

Pedagoģiskā programma "Kopējam gleznas"

Pirmdiena, 20.02.2012, 13:24

Programmas dalībnieki uz muzeja gleznu kolekcijas, atsevišķu kolekcijas darbu un mākslas izstāžu bāzes apgūst prasmi mākslas darbu skatīt, analizēt un izprast, kā arī saņemt impulsus patstāvīgai radošai darbībai.

Nodarbības norisinās muzeja atmosfērā, aplūkojot oriģināldarbus nevis reprodukcijas, kuras laikā notiek nosacīta gleznu kopēšana.

Oriģināldarbs tiek analizēts, atsevišķi aplūkojot tā dažādos aspektus (piemēram, krāsu, kompozīciju, ritmu utml.). Praktiskajā darbā skolēni atspoguļo kādu no gleznas veidošanā izmantotajiem vizuālās izteiksmes līdzekļiem.

Mērķauditorija: skolēni, bērnu un jauniešu centru tēlotājas mākslas studijas un gleznošanas pulciņu dalībnieki. Programma ir interesanta arī pieaugušajiem.

Norises laiks: visu gadu

Norises vieta: Mākslas muzejs

Dalības maksa: 1.00 EUR no personas

Pieteikšanās un plašāka informācija: +37125494677, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu