Mākslas muzejs
Harmonijas iela 7
Tel.: + 371 631 82391

Līdz 25. jūnijam Tukuma Mākslas muzejā skatāma Leonīda Āriņa 110 gadu jubilejas izstāde

Trešdiena, 14.06.2017, 08:55

Leonīda Āriņa 110 gadu jubilejas izstādē spilgti izpaužas māksliniekam raksturīgais mūžīgā meklētāja gars un nemitīgi trenētā roku veiklība. Tukuma Mākslas muzeja izstāde iekārtota tematiskos ciklos, tieši tā, kā Leonīds Āriņš strādājis, atgriežoties pie iepriekš apcerētiem un tēlotiem motīviem.

Nemitīgi meklējot ko jaunu un pētot franču gleznotājus, kā A. Matisu, P. Bonāru, Āriņš nonāca tuvāk savai būtībai, sajūtām un uzskatiem par mākslu un tās uzdevumiem. Izstādē eksponētas gleznas no Tukuma muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzejaLatvijas Mākslinieku savienībasMūkusalas Mākslas salona un Monikas Bērzs - Bērziņas kolekcijām. Izstāde apskatāma līdz 2017. gada 25. jūnijam.

Uzziniet vairāk šeit