„Ak, svētā Lestene!” Zentenes kultūras namā

2. maijs, 2018 līdz 29. jūnijs, 2018
25. februāris, 2018

Izstādes

No 2. maija līdz 29. jūnijam Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!” apskatāma Zentenes kultūras namā.

Izstāde līdz šim ir bijusi skatāma Livonijas ordeņa pilī Ventspils muzejā, Jaunpils pilī, Vērgales pagasta muzejā, Cīravas pagasta bibliotēkā un Slampes pagasta bibliotēkā, Kauguru kultūras namā, Kandavas novada muzejā, kā arī pašā Lestenes baznīcā, Tukuma 2. pamatskolā, Irlavas pagasta 1. bibliotēkā. Izstāde bijusi atvērta arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur īpašā pasākumā Lestenes baznīcas iekārtas restauratoru grupa Gunāra Grīnfelda vadībā atklāja restaurācijas procesa nianses.

Baznīcas interjera sendienu fotogrāfijas uzbur vīziju par kādreizējo baznīcas iekštelpu bagātību un greznību, atspoguļo vēsturiskos notikumus, kā arī ieskatu restaurācijas procesos.

Informācija un izstādes pieteikšana: 25721502, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)