Galerija "Durvis"
Mob.: +371 28391437

Galerijas "Durvis" aktualitātes

Līdz 6. jūlijam skatāma Tukuma Mākslas skolas absolventu izstāde

Mākslas galerijā „Durvis” skatāma Tukuma Mākslas skolas absolventu izstāde „Mēs 12”, kur darbi veidoti grafikā, gleznošanā, keramikā, animācijā, kompozīcijā un veidošanā. Caur krāsām atspoguļotas atmiņas no mākslinieku dzimtajām mājām, pārdzīvojumi no ceļojumiem, iekšējais spēks, apjukums un trauslums. Izstādē skatāmi Ilzes Pauliņas, Guntas Čivles, Ineses Auziņas, Egitas Dumbres, Ulda Pauzera audzēkņu mākslas darbi.

Līdz maija beigām skatāma Tukuma Mākslinieku grupas izstāde

Līdz 30. maijam Mākslas galerijā „Durvis” skatāma Tukuma Mākslinieku grupas izstāde „Starp šķitumu un īstenību”.

Tukuma Mākslas skolas audzēkņu izstāde „Mēs 12” galerijā „Durvis”

1. jūnijā 11:00 Mākslas galerijā „Durvis” notiks Tukuma Mākslas skolas absolventu darbu izstādes „Mēs 12” atklāšana. Caur krāsām atspoguļotas atmiņas no dzimtajām mājām, pārdzīvojumi no ceļojumiem, iekšējais spēks, apjukums un trauslums. Darbi veidoti grafikā, gleznošanā, keramikā, animācijā, kompozīcijā un veidošanā.

Muzeju nakts Tukuma muzejos aizvadīta

20. maijā visā Latvijā norisinājās Muzeju nakts. Dažādas aktivitātes un objektus piedāvāja apskatīt septiņas Tukuma muzeja struktūrvienības, kā arī desmit muzeja sadarbības partneri. Pavisam Tukuma muzeja organizētajā Muzeju naktī reģistrēti 12933 apmeklējumi. Septiņās Tukuma muzeja struktūrvienībās pabija 8059 apmeklētāji, savukārt pie sadarbības partneriem pabija 4874 interesenti. Visapmeklētākais objekts Muzeju naktī bija Durbes pils komplekss, kur reģistrēti 2422 apmeklējumi.

Modelera veidošanas nodarbības bērniem

4. maijā no 11:00 līdz 14:00 Mākslas galerijā „Durvis” modelera veidošanas nodarbības bērniem no 7 gadu vecuma. Dalība bezmaksas. Piedāvā SIA MODELERA.

Tukuma Mākslinieku grupas izstāde galerijā Durvis

No 22. aprīļa Mākslas galerijā „Durvis” skatāma Tukuma Mākslinieku grupas izstāde „Starp šķitumu un īstenību”. Izstādē darbus eksponējuši: Iveta Liepiņa, Egils Garkevičs, Ruta Štrodaha, Jānis Šneiders, Alberts Pauliņš, Sandris Beķeris, Imants Kalniņš, Genādijs Gorohovs, Ingemāra Treija, Olita Gulbe, Andrejs Ģērmanis, Kārlis Siliņš, Uldis Pauzers, Maija Matīsa, Mārīte Jansone, Jānis Jansons, Nugzars Paksadze, Linda Strujevica, Sņežana Tišlere, Rota Bērzkalne, Inita Grāvere, Ilze Pauliņa, Eglis, Jolanta Balode, Iveta Meiere, Inga Brīniņa, Pārsla Vekmane, Inese Auziņa, Zaiga Reimane, Pēteris Laksis. Izstāde no 22. aprīļa līdz 30. maijam.

Tikšanās ar izstādes „... ir tur, kur esi tu...” autoriem

25. martā 13:00 Mākslas galerijā „Durvis” tikšanās ar izstādes „... ir tur, kur esi tu...” autoriem - radošās apvienības V.I.V.A. un keramikas darbnīcas „Malny Wylky” dalībniekiem. Izstāde skatāma no 11. marta līdz 20. aprīlim.