Mākslas galerija "Durvis"
Mob.: +371 28391437

„MODINāM TUKUMU” Muzeju naktī

Piektdiena, 11.05.2018, 14:28

Kopā ar MT MusTur piedalies adīšanā - šūpuļa radīšanā! Ieliec savu dzīparu šūpulī, kurā mēs izauklēsim sapni par Tukumu!

Kad?

19.maijā no 19.0 - 24.00 MUZEJU NAKTS ietvaros aicinām ar līdz paņemtajām dzijām pievienoties adīta šūpuļa tapšanā, vienlaicīgi iepazīt mašīnadīšanas tehniku.

Kur?

Mākslas galerijā "Durvis", Brīvības laukumā 21, Tukumā

Kādas iespējas?

Pēc izvēles veikt kādu no 3 punktiem, iesakām izmantot visas:

1. Adīt;

2. Adot, ieadi savu sapni par pilsētas nākotni;

3. Uz lapiņas uzraksti savu vīziju par Tukumu (anonīmi).

Ko ņemt līdz?

1. Vidēja biezuma dziju (neierobežots daudzums);

2. Sapni (neierobežots daudzums).

Kāds galarezultāts?

1. Tukumnieku sapņu apkopojums;

2. Kopīgi radītais šūpulis ar ieadītajiem sapņiem, kā simbols un vēstījums tiks izstādīts Tukuma pilsētas vēstures muzeja „Pils tornis” izstādē „Tukumnieki un draugi”, ko atklās šī gada Rožu svētku laikā. Tas kalpos kā atgādinājums, ka Tukums ir dzīvs ar saviem sapņiem, kurus laiks piepildīt!

Iešūpo savu sapni MŪSU TUKUMĀ!!!

#MīluTukumu #MuzejuNaktsTukumā

www.tukumamuzejs.lv Facebook: makslasgalerijadurvis

Ja kādam ir dzija, kuru labprāt ziedotu šī projekta realizācijai, aicinām dažādas krāsas dzijas jau pirms Muzeju nakts. atstāt Mākslas galerijā „Durvis”. Informācija: 20247001, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Paldies MP Socks Latvia par atbalstu!