Mākslas galerija "Durvis"
Mob.: +371 28391437

Muzeju nakts Tukuma muzejos aizvadīta

Pirmdiena, 22.05.2017, 09:40

20. maijā visā Latvijā norisinājās Muzeju nakts. Dažādas aktivitātes un objektus piedāvāja apskatīt septiņas Tukuma muzeja struktūrvienības, kā arī desmit muzeja sadarbības partneri. Pavisam Tukuma muzeja organizētajā Muzeju naktī reģistrēti 12933 apmeklējumi. Septiņās Tukuma muzeja struktūrvienībās pabija 8059 apmeklētāji, savukārt pie sadarbības partneriem pabija 4874 interesenti. Visapmeklētākais objekts Muzeju naktī bija Durbes pils komplekss, kur reģistrēti 2422 apmeklējumi.

Liels paldies atbalstītājiem - Tukuma jauniešu televīzijai „TuTV”laikrakstam „Neatkarīgās Tukuma Ziņas” un „Kurzemes Radio”, Tukuma novada Domei, Tukuma informācijas centram, kā arī SIA „Čiekurs” par Muzeju nakts noslēguma uguņošanu. Liels paldies brīvprātīgajiem, kas atsaucās un padarīja vienu no lielākajiem pasākumiem Tukuma pilsētā par neaizmirstamu piedzīvojumu tukumniekiem un tās viesiem.

Uz tikšanos ar jauniem pārsteigumiem atkal nākamgad!