Džūkstes Pasaku muzejs

22. decembris, 2018 plkst.15:00:00
23. oktobris, 2018

Pasākumi

22. decembrī plkst. 15.00 Džūkstes Pasaku muzejs aicina ģimenes ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar Ziemassvētku vecīti.

Muzejs aicina kopīgi veidot Ziemassvētku rotājumus, dekorēt svētku eglīti un liet laimes. Ieskandinot saulgriežus, mazi un lieli apmeklētāji aicināti vilkt bluķi. Muzikālu priekšnesumu sniegs Džūkstes pagasta kultūras nama laikmetīgās mūzikas jauktais ansamblis.

Iespēja piedalīties loterijā, iepriekš sagatavojot dāvaniņu - kādu saimniecībā noderīgu lietu 3.50 EUR vērtībā. Vecāki saviem bērniem var sagādāt arī paciņas, kuras pie svētku eglītes par noskaitītu pantiņu vai kādu citu priekšnesumu pasniegs Ziemassvētku vecītis.

Dalība: skolēniem un studentiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, pensionāriem un invalīdiem: 1.00 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR (1 - 2 pieaugušie un 2 vai vairāk bērnu līdz 18 gadiem).

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)