Džūkstes Pasaku muzejs
Džūkstes pagasts, Lancenieku skola
Tel.:

Pasākums ģimenēm „Pasaku svētki”

Džūkstes Pasaku muzejs

2. septembris, 2018 plkst.13:00:00
18. jūnijs, 2018

Pasākumi

2. septembrī 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks pasākums ģimenēm „Pasaku svētki”. Tā ir diena, ko jautri un izzinoši pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma. Kopā ar Pūcīti, Lapsiņu un Vilceni apmeklētāji aicināti doties pa Pasaku tēva pēdām un izzināt pasaku valstību. Ar gudrību, spēku un maziem nedarbiņiem pārvarēt ceļā satiktos šķēršļus, ar atjautību atritināt pasaka tēva mīklas, spēlēt Lapsiņas iecienītās spēles. Ikviens, mazs un liels, Pasaku svētku dalībnieks varēs piedalīties radošajās darbnīcās - izveidot savu vārda burtu, veidot rotaļlietu vilciņu, spēlēt ēnu teātri  un piedalīties citās nodarbēs. Izsalkumu remdēs dalībnieku pašu gatavotā Rāceņu zupa, nogurumu – stipruma zāles, septiņzālīšu tēja. Pasaku svētki tiek svinēti par godu latviešu rakstniekam un folkloristam Ansim Lerhim – Puškaitim (1859 - 1903).

Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, pensionāriem un citu novadu invalīdiem - 1.00  EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR.

Pievienot komentāru

Vārds (obligāti)