Džūkstes Pasaku muzejs

Luīzes ūdens kliņģeri

Piektdiena, 27.10.2017, 08:56

Uzmanību, atvērt jaunā logā. PDF

Piedāvājums skolēnu un pieaugušo grupām

Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā jaunu programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”.

Programmas laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes. Kamēr cepas kliņģeri, muzeja darbinieki iepazīstina ar Pasaku muzeju un caur pasakām iepazīs folklorista A. Lerhis - Puškaiša devumu, kurš savulaik dzīvojis un strādājis Lancenieku skolā. Noslēgumā pašu gatavoto ūdens kliņģeru degustācija un septiņzālīšu tējas baudīšana.

Programmas ilgums: līdz 2 stundām.

Norises vieta: Lancenieku skola, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Cena: 60.00 EUR (grupai līdz 20 personām).

Plašāka informācija un pieteikšanās: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .