Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.:

Džūkstes pasaku muzeja aktualitātes

Izstāde "Brīnumlādītes" - par diženiem novadniekiem

Džūkstes Pasaku muzejā izstāde „Brīnumlādītes” veltīta Džūkstes ievērojamākajiem novadniekiem, kas sasnieguši augstus nopelnus, zinātnē, literatūrā, mākslā, novadpētniecībā - Anss Lerhis-Puškaitis, Judīte Timmai, Juris Ciekurzis, Kārlis Straubergs, Jānis Straubergs, Roberts Bērziņš, Ludis Bērziņš.

Džūkstes Pasaku muzejā atzīmēs Tēva dienu

9. septembrī 13.00 Pasaku muzejā pasākums „Tēva padoms”: orientēšanās tēviem ar bērniem Pasaku muzeja dārzā, leļļu teātris apmeklētāju izpildījumā, radošā darbnīca, kur nepieciešams tēva padoms, prasmes, iemaņas un gudrība.

Pasaku svētki kopā ar Pūcīti, Lapsiņu un Vilceni

2. septembrī 14.00 Džūkstes Pasaku muzejā norisināsies vasaras nogales pasākums Pasaku svētki. Tā ir diena, ko jautri un izzinoši pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma.

Lancenieku skolas absolventu salidojums

21. jūlijā no plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 Džūkstes Pasaku muzejā Lancenieku skolas absolventu salidojums. Reģistrēšanās no plkst. 12.00. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 19. jūlijam: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Dalības maksa 10.00 EUR.

Kolhoznieku stāsti Līgo noskaņās

16. jūnijā no 11.00 līdz 15.30 Džūkstes Pasaku muzejā Kolhoznieku stāsti Līgo noskaņās sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru Nacionālo parku Pļavu dienas ietvaros.

Ceļotāju diena Džūkstes Pasaku muzejā

5. maijā no plkst. 10.00 līdz 22.30 Džūkstes Pasaku muzejā notiks Ķemeru Nacionālā parka organizētā „Ceļotāju diena”.

Valsts valodas diena „Džūkstes valoda”

11. maijā plkst 11.00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks Valsts valodas diena „Džūkstes valoda”. Apmeklētāji aicināti izzināt Džūkstes izloksni - piedalīties mēles mežģu sacensībās un rakstīt pasakas, minēt A Lerha – Puškaiša mīklas, piedalīties orientēšanās sacensībās un izspēlēt Lancenieku skolas iecienītāko spēli Klusie telefoni.