Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.: + 371 631 54691

Džūkstes pasaku muzeja aktualitātes

Ziemassvētki Pasaku muzejā kopā ar Ziemassvētki vecīti

16. decembrī 13:00 Džūkstes Pasaku muzejs aicina ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar Ziemassvētki vecīti. Apmeklētājiem būs iespēja veidot Ziemassvētku rotājumus, dekorēt svētku eglīti un liet laimes. Ieskandinot saulgriežus, mazi un lieli aicināti vilkt bluķi.

Spoku stāstu vakars ar stāstiem un spociņiem sveču gaismā

4. novembrī no 19:00 līdz 24:00 Džūkstes Pasaku muzejā spocīgā gaisotnē norisināsies tradicionālais Spoku stāstu vakars. Vakara gaitā būs iespēja klausīties un stāstīt spoku stāstus sveču gaismā.

Pirmo reizi publicētas folklorista Ansa Lerha-Puškaiša pierakstītās kāzu dziesmas izstādē Džūkstes Pasaku muzejā

Džūkstes Pasaku muzejā skatāma izstāde „No Lūkošanās līdz Mārtošanai”, kas veltīta vieniem no svarīgākajiem godiem cilvēka dzīvē – kāzām jeb vedībām, ko pierakstījis folklorists Anss Lerhis-Puškaitis.

Tēva dienai veltīts pasākums Džūkstes Pasaku muzejā

10. septembrī 13:00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks Tēva dienai veltīts pasākums „Tēva padoms” - atrakcijas un radošās darbnīcas tēviem ar bērniem.

Pasaku svētki Alises brīnumzemē

2. septembrī 13:00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks pasākums ģimenēm „Pasaku svētki Alises brīnumzemē”. Svētkos varēs sastapt tēlus no pasakas „Alises piedzīvojumi Brīnumzemē”, jautri un izzinoši pavadīt dienu kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma. Vienlaikus svētkos tiks atklāta arī izstāde par kāzām jeb vedībām Džūkstē.

Pasaku muzejā skatāmas seno spēkratu rotaļlietas

No 20. maija līdz 20. septembrim Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā) skatāma izstāde „Senie, mazie spēkrati”, kurā eksponētas bērnu braucamrīku rotaļlietas.

Baltā galdauta svētki Pasaku muzejā

4. maijā no 12:00 līdz 16:00 Džūkstes Pasaku muzejā Baltā galdauta svētki - sarunas par galda kultūru un ēšanas tradīcijām. Apmeklētāji aicināti stāstīt par tradīcijām savā ģimenē un dalīties ar gardākajām senām ģimenes receptēm. Pasākums Latvijas valsts simtgades ietvaros. Ieeja ar muzeja biļeti. Plašāka informācija: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .