Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.:

Pasaku lasīšanas vakars ģimenēm

Ceturtdiena, 14.03.2019, 06:56

23. martā plkst. 18.00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks pasaku lasīšanas vakars ģimenēm „Pasakas atgriežas mājās”. Mazāki un lielāki apmeklētāji aicināti klausīties un pašiem lasīt vai stāstīt Ansa Lerha-Puškaiša oriģinālās pasakas, kā arī Džūkstes un Latviešu tautas pasakas.

Atvērta būs nesen atklātā Pasaku istaba, kur ar izzinošiem un atraktīviem uzdevumiem varēs iepazīt mazo pasaules izzinātāju Sprīdīti un stiprinieku Lielēdēju no Lielmeža, atklāt viņu draudzības noslēpumus.

Pieteikšanās līdz 20. martam.

Pasākums norit folklorista Ansa Lerha - Puškaiša 160. jubilejas gada ietvaros. Dalība pasākumā: pirmsskolas vecuma bērniem - bezmaksas; skolēniem, studentiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, pensionāriem un citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR.