Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.:

Džūkstes Pasaku muzejā atzīmēs Tēva dienu

Trešdiena, 29.08.2018, 07:34

9. septembrī 13.00 Pasaku muzejā pasākums „Tēva padoms”: orientēšanās tēviem ar bērniem Pasaku muzeja dārzā, leļļu teātris apmeklētāju izpildījumā, radošā darbnīca, kur nepieciešams tēva padoms, prasmes, iemaņas un gudrība.

Muzeja apmeklējuma laikā skatāma nesen atvērtā izstāde „Brīnumlādes” par ievērojamākajiem Džūkstes novadniekiem, kā arī interaktīva izstāde „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”, „No Lūkošanās līdz Mārtošanai” un „Ciemos pie Puškaiša”.

Tēva diena ir starptautiska mēroga svētki, ko Latvijā oficiāli atzīmē kopš 2010. gada. Tiek svinēti par godu tēviem, tādējādi atzīmējot viņu nozīmīgo lomu ģimenē, ieguldījumu bērnu audzināšanā, stiprinot tēvu un bērnu saites.

Dalība pasākumā: skolēniem un studentiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, pensionāriem un citu novadu invalīdiem: 1.00 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR.