Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.:

Luīzes ūdens kliņģeri

Ceturtdiena, 15.02.2018, 11:51

Džūkstes Pasaku muzejs skolēnu un pieaugušo grupām piedāvā jaunu programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”. Programmas laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes.

Kamēr cepas kliņģeri, muzeja darbinieki stāsta ar Pasaku muzeju un caur pasakām iepazīst folkloristu A. Lerhi-Puškaiti, kurš savulaik dzīvojis un strādājis Lancenieku skolā. Noslēgumā pašu gatavoto ūdens kliņģeru degustācija un septiņzālīšu tējas baudīšana.

Programmas ilgums: līdz 2 stundām.

Norises vieta: Lancenieku skola, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Dalība: 60.00 EUR (grupai līdz 20 personām).

Plašāka informācija un pieteikšanās: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .