Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Agritas Ozolas grāmatas „Sibīrijā tapušās vēstules uz bērza tāss” atvēršana

1. jūnijā plkst. 11.00 Durbes pilī grāmatas „Sibīrijā tapušās vēstules uz bērza tāss” atvēršanas svētki. Sastādītāja un teksta autore - Agrita Ozola, māksliniece - Tatjana Raičiņeca, vāka dizains - Anete Krūmiņa. Ieeja bezmaksas.

Baltijas piļu un muižu apceļošanas akcija „Apmeklēsim Baltijas muižas - svinēsim kopā!” Latvijā sāksies ar atvērto durvju dienām

24. un 25. maijā Eiropas Kultūras mantojuma gada ietvaros Latvijas pilīs un muižās pirmo reizi notiks Atvērto durvju dienas, ikvienam interesantam ļaujot iepazīt vēsturiskās ēkas no jauna skatupunkta.

Tukuma Imanta dienas

4. maijā Durbes pilī Tukuma Imanta dienas. Plkst. 13.00 Baltā galdauta svētki. Plkst. 14.00 konference „Labā vēsts - Latvija. Sētais un pasētais. Brīdi pirms simtgades”. Latvijas valsts un Imanta Ziedoņa attiecības, paralēles, pretrunas.

Līdz 2. maijam pagarināta filmas „Nameja gredzens” tērpu izstāde

Durbes pilī skatāma filmas „Nameja gredzens” tērpu izstāde, ko radījusi kostīmu māksliniece Sandra Sila. Kopumā izgatavoti vairāk nekā 300 tērpu komplekti, kuru darināšanā piedalījušies daudzi Latvijas amatnieki, kā arī rotu un butaforiju mākslinieki. Izstādē tuvplānā var apskatīt krāšņākos no filmas tērpiem. Izstādes apskate pagarināta līdz 2. maijam. Pils darba laiks svētku dienās: 1. maijā 11.00 - 16.00, 2. maijā 11.00 - 17.00.

Kamermūzikas koncerts „4 pasaules. Šostakovičs, Šmite, Šmīdbergs, Šūmanis”

10. martā plkst. 16.00 Durbes pilī notiks kamermūzikas koncerts „4 pasaules. Šostakovičs, Šmite, Šmīdbergs, Šūmanis”, kurā muzicēs čellists Ēriks Kiršfelds un pianiste Herta Hansena. Koncertu papildinās mūzikas apskatnieka Dāvja Eņģeļa stāstījums.

Māras Zālītes romāna „Paradīzes putni” atvēršana

16. februārī plkst.18.00 Durbes pilī dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes jaunākā romāna „Paradīzes putni” atvēršana.

Kamermūzikas koncerts „Kameransamblis.lv brīvdienās!” Durbes pilī

29. decembrī 18.00 Durbes pils un trio „Kameransamblis.lv” mūzikas cienītājus aicina uz kamermūzikas koncertu „Kameransamblis.lv brīvdienās”, kur uzstāsies jaunie un talantīgie mūziķi - flautiste Rūta Īzāka-Mača, pianiste Ilze Kundziņa, čellists Mārcis Kuplais.