Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Durbes pilī skatāmi filmas „Nameja gredzens” tērpi

Klātesot filmas “Nameja gredzens” režisoram Aigaram Graubam, vienai no producentēm Aijai Ansonei, kostīmu māksliniecei Sandrai Silai un viņas asistentei Gitai Petai Durbes pilī atklāta krāšņa tērpu izstāde. Muzeja apmeklētājiem bija iespēja dzirdēt gan filmas, gan arī tērpu radīšanas aizkulises.

Kamermūzikas koncerts „4 pasaules. Šostakovičs, Šmite, Šmīdbergs, Šūmanis”

10. martā plkst. 16.00 Durbes pilī notiks kamermūzikas koncerts „4 pasaules. Šostakovičs, Šmite, Šmīdbergs, Šūmanis”, kurā muzicēs čellists Ēriks Kiršfelds un pianiste Herta Hansena. Koncertu papildinās mūzikas apskatnieka Dāvja Eņģeļa stāstījums.

Māras Zālītes romāna „Paradīzes putni” atvēršana

16. februārī plkst.18.00 Durbes pilī dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes jaunākā romāna „Paradīzes putni” atvēršana.

Kamermūzikas koncerts „Kameransamblis.lv brīvdienās!” Durbes pilī

29. decembrī 18.00 Durbes pils un trio „Kameransamblis.lv” mūzikas cienītājus aicina uz kamermūzikas koncertu „Kameransamblis.lv brīvdienās”, kur uzstāsies jaunie un talantīgie mūziķi - flautiste Rūta Īzāka-Mača, pianiste Ilze Kundziņa, čellists Mārcis Kuplais.

Tukuma muzeja gada noslēguma pasākums Zelta svētdiena

17. decembrī 12:00 Durbes pilī notiks tradicionālais Tukuma muzeja gada noslēguma pasākums „Zelta svētdiena”. Programmā: atskats uz Tukuma muzeja 2017. gada panākumiem, pāršķirstot „Muzeja albumu”, un Tukuma muzeja gada balvas „Muzeja nagla 2017” pasniegšana.

Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”

28. oktobrī no 18:00 līdz 22:00 Durbes pilī LPMA akcijas „Apceļosim Latvijas pilis un muižas” ietvaros notiks pasākums Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”. Stāsti, muzikālas interpretācijas, eksperiments, atjautības uzdevumi.

Fotogrāfam un kultūras pieminekļu pētniekam Vitoldam Mašnovskim Durbes pilī atzīmēs 75 gadu jubileju

31. oktobrī 18.00 Durbes pilī tiks atzīmēta fotogrāfa un kultūras pieminekļu pētnieka Vitolda Mašnovska jubileja. Pasākumā, kura nosaukums ir „Vitolds Mašnovskis – 75 mirkļi”, būs iespēja skatīt viņa radītas fotogrāfijas, kas tapušas 50 gadu ilgā laika posma. Ieeja - bez maksas.