Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Rožu svētkus Durbes pilī ieskandinās kamermūzikas koncerts „Baltijas vokālās poēmas’’

Ceturtdiena, 12.07.2018, 11:15

13. jūlijā plkst. 18.00 Durbes pilī Rožu svētku ieskaņās interesenti aicināti uz romantisku kamermūzikas koncertu „Baltijas vokālās poēmas’’. Ieeja par ziedojumiem.

Kompozīcijas izpilda jaunie un daudzsološie Baltijas akadēmiskās mūzikas studenti – Kristians Krievāns no Latvijas, Kadri-Līsa Kuka (Kadri-Liis Kukk) no Igaunijas un lietuviete Rasa Dzimidaite (Rasa Dzimidaitė), kas guvuši daudzpusīgi vērtīgu pieredzi, piedaloties un īstenojot projektus nozarē. Kompozīcijas tiks izpildītas britu pianista Džeimija Loftus (Jamie Loftus) muzikālajā pavadījumā.

Baltijas jaunie akadēmiskās mūzikas studenti apvienojušies koncertsērijā ‘’Baltijas vokālie stāsti’’ un, ar klasiskās mūzikas skaņudarbu kolekcijām, piepildot dažādas koncertzāles, apceļo Latviju, Lietuvu un Igauniju.

Koncertsērijas programmā: 20. gs. sākuma igauņu komponista Marta Sāra, lietuviešu komponista Baļus Dvarionas, Jāzepa Vītola, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Mediņa, Emīla Dārziņa un citu spilgtāko Baltijas akadēmiskās mūzikas dižgaru veidotas kompozīcijas. Daļu repertuāra sastāda arī tradicionālās kultūras elementi, kā arī ceļojums cauri Baltijas klasiskajai kamermūzikai, izceļot visu Baltijas valstu īpašās kultūras vērtības.

Vietu skaits ierobežots!