Durbes pils muzejs
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Agritas Ozolas grāmatas „Sibīrijā tapušās vēstules uz bērza tāss” atvēršana

Piektdiena, 25.05.2018, 13:38

1. jūnijā plkst. 11.00 Durbes pilī grāmatas „Sibīrijā tapušās vēstules uz bērza tāss” atvēršanas svētki. Sastādītāja un teksta autore - Agrita Ozola, māksliniece - Tatjana Raičiņeca, vāka dizains - Anete Krūmiņa. Ieeja bezmaksas.

Grāmatā ietvertas visas vēstules, kas glabājas Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā, Daugavas muzejā, Jēkabpils vēstures muzejā, Latvijas nacionālajā vēstures muzejā, Latvijas Okupācijas muzejā, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā, Rakstniecības un mūzikas muzejā, Talsu novada muzejā un Tukuma muzejā un kas tika eksponētas izstādē „Nevar nerakstīt” Latvijas nacionālajā bibliotēkā. Grāmatas teksts sagatavots četrās valodās: latviešu, krievu, angļu un franču.

Grāmata tapusi pateicoties Tukuma novada programmas „Tukuma novads ceļā uz Latvijas simtgadi” un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējumam, kā arī Latvijas nacionālās bibliotēkas un Francijas institūta atbalstam.