Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”

Pirmdiena, 23.10.2017, 08:49

28. oktobrī no 18:00 līdz 22:00 Durbes pilī LPMA akcijas „Apceļosim Latvijas pilis un muižas” ietvaros notiks pasākums Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”. Stāsti, muzikālas interpretācijas, eksperiments, atjautības uzdevumi.

Durbes muiža savā teju 500 gadu ilgajā mūžā piedzīvojusi daudzus skaistus un ne tik skaistus mirkļus. Kā liecina teikas un nostāsti, kungiem patikušas latvju zeltenes un laikam jau arī viņām kungu uzmanība glaimojusi. Ko gan mēs īsti zinām par Durbes īpašniekiem, par viņu māsīcām, laulātajām un iemīļotajām - daiļām dārzniecēm vai meldermeitiņām?

Leģendu nakts ir īstais brīdis, lai pievērstos sen aizmirstiem notikumiem, tāpēc Durbes pils muzejs aicina iepazīt tuvāk muzeja eksponātus un ieklausīties zinātāju stāstos, iesaistīties atjautības uzdevumos, lasīt un mācīties rakstīt vecajā drukā un piedalīties deju nodarbībā, ko vadīs Ramona Pole​. Aicinām nobaudīt arī Durbes pils našķus.

Pl. 21.00 iespēja baudīt mūziku no operetēm un populāriem mūzikliem pianista Venta Zilberta, dziedātāju - Sarmas Liedes (soprāns) un Jura Ādamsona (baritons) - izpildījumā.

Vakars, kad pāriesim uz ziemas laiku, ir īstais brīdis romantiskām interpretācijām!

Ieeja pasākumā: 5:00 EUR, bērniem līdz 8 gadu vecumam ieeja bezmaksas.