Tukuma Audēju darbnīca
Tel.: + 371 63125539

Audēju darbnīcas aktualitātes

Cimdu adīšanas nodarbība kopā ar Solvitu Zarupsku

16. februārī plkst. 11.00 Audēju darbnīcā notiks nodarbība „Latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšana”. Nodarbību vadīs Latvijas Amatniecības kameras tekstilizstrādājumu amata meistare Solvita Zarupska. Nodarbība norit akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros.

Dienas aprūpes centra „Saime” 20. jubilejas izstāde

No 8. februāra Tukuma Audēju darbnīcā izstāde „Saimei - 20”. Dienas aprūpes centra „Saime” jubilejas izstādē skatāmi 20 dalībnieku darinājumi: cimdi, zeķes, šalles, cepures, austi lupatu paklāji, izšūtas spilvendrānas, pērļotas rokassprādzes, kokapstrādes darbnīcā darināti ķeblīši, plauktiņi, tortes kaste u.c. priekšmeti.

Cimdu adīšanas nodarbība

16. februārī plkst. 11.00 Tukuma Audēju darbnīcā notiks nodarbība „Latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšana”. Vada LAK tekstilizstrādājumu izgatavotāja amata meistare Solvita Zarupska. Nodarbība norit akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros.

TLMS „Durbe” izstāde „Visiem silti” Jaunmoku pilī

Līdz 3. februārim pagarināta Jaunmoku pilī Tukuma Audēju darbnīcas TLMS „Durbe” izstāde „Visiem silti”. Gada aukstajā laikā skatāmi studijas rokdarbnieču darinātie lakati, segas, zeķes, cimdi, šalles, villaines u.c. darinājumi.

Klaipēdas rajona tautas daiļrades meistaru darbu izstāde

No 8. decembra līdz 26. janvarim Tukuma Audēju darbnīcā skatāma Klaipēdas rajona tautas daiļrades meistaru darbu izstāde „Pastaiga pa brāļu sētu”, kas organizēta sadarbībā ar Gargždai reģiona muzeju.

Vislatvijas akcija „Cimdotā Latvija” ar izstādi un adīšanas nodarbībām norisinās arī Tukuma Audēju darbnīcā

Tukuma Audēju darbnīcā akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros no 10. novembra līdz 2019. gada 12. janvārim skatāma izstāde „Adiet, meitas, ko adāt…”, kā arī organizētas latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšanas nodarbības.

Svinot Baltijas valstu 100 gadi, Lietuvā skatāma Tukuma audēju un keramiķes Madaras Bartkevičas izstāde „Kā latvieši rotājās”

6. oktobrī, kopīgi svinot Baltijas valstu 100gadi, Gargždai reģiona muzejā Lietuvā atklāja izstādi „Kā latvieši rotājās”, parādot latviešu tautas mākslas tradīciju daudzveidību un Tukuma radošo potenciālu.