Tukuma Audēju darbnīca
Tel.: + 371 63125539

Audēju darbnīcas aktualitātes

Cimdu adīšanas nodarbība

15. decembrī plkst. 11.00 Tukuma Audēju darbnīcā notiks nodarbība „Latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšana”. Vada LAK tekstilizstrādājumu izgatavotāja amata meistare Solvita Zarupska. Nodarbība norit akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros.

TLMS „Durbe” izstāde „Visiem silti” Jaunmoku pilī

No 1. decembra līdz 2019. gada 20. janvārim Jaunmoku pilī skatāma Tukuma Audēju darbnīcas TLMS „Durbe” izstāde „Visiem silti”. Gada aukstajā laikā skatāmi studijas rokdarbnieču darinātie lakati, segas, zeķes, cimdi, šalles, villaines u.c. darinājumi.

Klaipēdas rajona tautas daiļrades meistaru darbu izstāde

No 8. decembra Tukuma Audēju darbnīcā skatāma Klaipēdas rajona tautas daiļrades meistaru darbu izstāde „Pastaiga pa brāļu sētu”, kas organizēta sadarbībā ar Gargždai reģiona muzeju.

Vislatvijas akcija „Cimdotā Latvija” ar izstādi un adīšanas nodarbībām norisinās arī Tukuma Audēju darbnīcā

Tukuma Audēju darbnīcā akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros no 10. novembra līdz 2019. gada 12. janvārim skatāma izstāde „Adiet, meitas, ko adāt…”, kā arī organizētas latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšanas nodarbības.

Svinot Baltijas valstu 100 gadi, Lietuvā skatāma Tukuma audēju un keramiķes Madaras Bartkevičas izstāde „Kā latvieši rotājās”

6. oktobrī, kopīgi svinot Baltijas valstu 100gadi, Gargždai reģiona muzejā Lietuvā atklāja izstādi „Kā latvieši rotājās”, parādot latviešu tautas mākslas tradīciju daudzveidību un Tukuma radošo potenciālu.

TLMS „Durbe” jauno sezonu atklās Pastariņa muzejā

29. septembrī 11.00 Pastariņa muzejā notiks Tukuma Audēju darbnīcas TLMS „Durbe” jaunās sezonas atklāšana. Informācija: 63125539, 25622267, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

TLMS „Durbe” dalībnieces piedalās Latvijas Mākslas un amatniecības izstādē

31. augustā plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā atklās Mākslas un amatniecības izstādi „Radošā dominante. Svētki”. Austus, adītus un mezglotus darbus (segas, šūpuļtīklus, atpūtas krēslu, dvieļus, lakatus un šalli) izstādē demonstrēs arī Tukuma Audēju darbnīcas TLMS “Durbe” dalībnieces.