Tukuma muzejs aicina uz tikšanos ar Lestenes baznīcas iekārtas restauratoriem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Trešdiena, 11.10.2017, 13:11

19. oktobrī pl. 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (2. stāvā) notiks sarunas par Lestenes baznīcas iekārtas atjaunošanas gaitu un tikšanās ar restauratoriem. Pasākums notiek Tukuma muzeja ceļojošās izstādes „Ak, svētā Lestene!” ietvaros.

LPMA fotokonkurss „Rudens Latvijas pilīs un muižās”

Piektdiena, 13.10.2017, 12:13

Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina – apceļo, fotografē un laimē! Noķer rudeni kādas muižas parkā vai pieķer pils spoku, kurš atgriezies, veļu laikam tuvojoties. Iemūžini zeltā tērpušos kokus, pēdējos siltos saules starus, īpašu gaismu, sveču siltumu, rudens veltes vai kādu citu rudens noskaņas veidotāju.

Rudens brīvlaika radošās darbnīcasTukuma muzejā

Otrdiena, 19.09.2017, 11:09

Rudens brīvlaika nedēļā, no 23. līdz  29. oktobrim, Tukuma muzejs organizē četras radošās darbnīcas bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Radošas darbošanās notiks Durbes pilī, Tukuma Mākslas muzejā un Džūkstes Pasaku muzejā.