Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā - Vēstules uz bērza tāss

Trešdiena, 21.02.2018, 13:31

No 20. februāra līdz 1. martam Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Sibīrijā rakstītās vēstules uz bērza tāss” eksponēta Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā.

Mākslas galerijā „Durvis” - Žemaišu mākslas muzeja izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”

Piektdiena, 19.01.2018, 06:43

Līdz 23. februārim galerijā „Durvis” skatāma izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”. Tajā eksponēti izcilu mākslinieku darbi no Žemaišu mākslas muzeja kolekcijas, kas atspoguļo baltu tautu pasaules uztveri un tautas tradīcijas mākslā. Tā veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas simtgadei.

Sagaidot Igaunijas simtgadi, igauņu mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde galerijā "Durvis"

Piektdiena, 16.02.2018, 14:15

No 23. februāra galerijā „Durvis” skatāma Igaunijas mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde „Ārpus rāmja”, kurai šī ir pirmā personālizstāde aiz dzimtenes robežām. Savukārt galerijā šī jau ir otrā izstāde, kas veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanai, iepriekš apmeklētāji varēja iepazīt Lietuvas mākslinieku darbus.