Skatāma vizuālās mākslas pedagogu izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”

Otrdiena, 22.08.2017, 11:13

No 2017. gada 18. augusta līdz 21. septembrim Mākslas galerijā „Durvis” (Brīvības laukumā 21, Tukumā) skatāma izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”, kur darbu autori ir vizuālās mākslas pedagogi. Darbi tapuši Tukuma Mākslas muzeja profesionālās pilnveides kursa laikā ar mērķi paaugstināt skolotāju profesionālo un pedagoģisko līmeni, attīstot tēlainās domāšanas un radošās pašizteiksmes iespējas.

Līdz augusta beigām Lestenes baznīcā skatāma ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!”

Pirmdiena, 17.07.2017, 09:08

Apceļojot Latviju, aicinām iegriezties Lestenes baznīcā, kur klātienē iespēja apskatīt ne tikai nesen restaurēto kanceli un altāri, bet arī izzināt baznīcas vēsturi, kas atspoguļojas Tukuma muzeja ceļojošajā izstādē „Ak, svētā Lestene!”.

Vizuālās mākslas pedagogu izstādes „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs” atklāšana

Sestdiena, 12.08.2017, 09:35

18. augustā 13:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās vizuālās mākslas pedagogu profesionālās pilnveides kursa dalībnieku izstādi „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”. Ieeja - bez maksas. Izstāde no 18. augusta līdz 21. septembrim.