Tukuma Muzejs

Tukuma Mākslinieku grupas izstāde

22. aprīlī, svētdien, plkst. 13.00 Mākslas galerijā “Durvis” atklās Tukuma Mākslinieku grupas izstādi „Bez nosaukuma”. Izstāde skatāma līdz 31. maijam. Ieeja bezmaksas.

Durbes pilī skatāmi filmas „Nameja gredzens” tērpi

Klātesot filmas “Nameja gredzens” režisoram Aigaram Graubam, vienai no producentēm Aijai Ansonei, kostīmu māksliniecei Sandrai Silai un viņas asistentei Gitai Petai Durbes pilī atklāta krāšņa tērpu izstāde. Muzeja apmeklētājiem bija iespēja dzirdēt gan filmas, gan arī tērpu radīšanas aizkulises.

Auduma apgleznošanas nodarbības „Mans krāsainais pavasaris”

14. aprīlī un 28. aprīlī no plkst. 10.00 Tukuma Audēju darbnīcā audumu apgleznošanas nodarbības „Mans krāsainais pavasaris” par augu valsts tēmu. Nodarbību vada māksliniece Iveta Liepiņa no Sēmes.

„Sibīrijā rakstītās vēstules uz bērza tāss” Sēmē

Līdz 30. aprīlim Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Sibīrijā rakstītās vēstules uz bērza tāss” skatāma Sēmes pakalpojuma centra 2.stāva zālē. Apskate bez maksas.

„Ak, svētā Lestene!” Degolē

Līdz 30. aprīlim Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!” apskatāma Degoles pagasta bibliotēkā. Baznīcas interjera sendienu fotogrāfijas uzbur vīziju par kādreizējo baznīcas iekštelpu bagātību un greznību, atspoguļo vēsturiskos notikumus, kā arī ieskatu restaurācijas procesos.