Tukuma Muzejs

Skatāma izstāde par tukumniekiem

Tukuma pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" Rožu svētku laikā atklāta izstāde „Tukumnieki un draugi” - par mums, tukumniekiem, un mūsu draugiem. Par mūsu pilsētu un sadraudzības pilsētām, par mūsu dzīvi, par ikdienas rūpēm un vērtībām, par brīvā laika nodarbēm, par tagadnes ritmu un nākotnes sapņiem.

Lancenieku skolas absolventu salidojums

21. jūlijā no plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 Džūkstes Pasaku muzejā Lancenieku skolas absolventu salidojums. Reģistrēšanās no plkst. 12.00. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 19. jūlijam: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Dalības maksa 10.00 EUR.

Pastariņa muzejā atzīmēs Saimnieka un Saimnieces dienu

29. jūlijā 13.00 Pastariņa muzejs atzīmē Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu. Ieeja Annām un Jēkabiem ir bezmaksas. Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem, pensionāriem un citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR. Informācija: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Pieteikšanās radošajām darbnīcām „Dārgumu meklētāji" augustā

Tukuma muzejs piedāvā radošās darbnīcas „Dārgumu meklētāji" bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Radošās darbnīcas notiek darba dienās no 6. līdz 14. augustam. Pieteikšanās līdz 31. jūlijam.

Sņežanas Tišleres un Madaras Bartkevičas izstādes galerijā „Durvis”

Mākslas galerijā “Durvis” atvērta Sņežanas Tišleres gleznu izstāde „Ziedu elpu saklausot...” un Madaras Bartkevičas svēpētās keramikas izstāde “paSaules ritms”. Ieeja bezmaksas.