Vakance. Tukuma muzejs aicina savā kolektīvā muzejpedagogu

Trešdiena, 09.01.2019, 07:51

Galvenie amata pienākumi

Izstrādāt un īstenot muzeja izglītojošo pakalpojumu projektus dažādām muzeja apmeklētāju mērķa grupām.
Īstenot sadarbību ar muzeja mērķauditoriju pārstāvjiem.
Piedalīties muzeja ekspozīciju un izstāžu veidošanā.

Prasības

Augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs vai pedagoģijā.
Izcilas komunikācijas prasmes, labas publiskās uzstāšanās prasmes.
Teicamas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī.
Prasme lietot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas.
Prasme strādāt komandā, precizitāte un augsta atbildības sajūta.
Pieredze muzeja darbā, pedagoģiskā darba un izglītība pedagoģijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam

Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
Labus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikums/Motivācijas vēstule.
Pretendenta dzīves apraksts (CV).

Dokumenti iesniedzami Tukuma muzeja, Harmonijas ielā 7, Tukumā, lietvedībā vai elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2018. gada 17. janvārim.

Sīkāka informācija pa tālruni 20247001 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, Tukuma muzejs informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Tukuma muzejs, kontaktinformācija Harmonijas iela 7, Tukums, LV-3101.