Īpašais piedāvājums grupām oktobri

Trešdiena, 29.08.2018, 08:02

Septembra mēnesim Tukuma muzejs sarūpējis piedāvājumu skolēnu un pieaugušo grupām - gan aktuālās programmas, kur dalībniekiem ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, pašiem aktīvi darbojoties, gan arī ekskursiju piedāvājumus muzeju aktuālo izstāžu ietvaros.

PROGRAMMAS

Luīzes ūdens kliņģeri

Skolēnu un pieaugušo grupām

Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”, kuras laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes. Kamēr cepas kliņģeri, muzeja darbinieki stāsta ar Pasaku muzeju un caur pasakām iepazīst folkloristu A. Lerhi-Puškaiti, kurš savulaik dzīvojis un strādājis Lancenieku skolā. Noslēgumā pašu gatavoto ūdens kliņģeru degustācija un septiņzālīšu tējas baudīšana.

Programmas ilgums: līdz 2 stundām.

Norises vieta: Lancenieku skola, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Dalība: 60.00 EUR (grupai līdz 20 personām).

EKSKURSIJAS

Ekskursija izstādē „Manas tautas tērps”

Skolēnu un pieaugušo grupām

Tukuma Audēju darbnīca piedāvā ekskursiju TLMA „Durbe” izstādē „Manas tautas tērps. Izstādē eksponēti Tukuma muzeja krājuma Tukuma novada un pārnovada tautastērpi, kurus  dažādos laika posmos darinājušas studijas dalībnieces, kā arī tautastērpu sastāvdaļas no audēju privātkolekcijām. Izstāde ir veltīta Latvijas 100gadei.

Ekskursijas ilgums: līdz 1 stundai.

Ieeja ar muzeja biļeti + gida pakalpojumi. Ieejas maksa skolēniem, studentiem - bezmaksas; pensionāriem, invalīdiem - 1.00 EUR (Tukuma novada invalīdiem - bezmaksas); pieaugušajiem - 1.50 EUR. Gida pakalpojumi: līdz 10 personām -  8.00 EUR, grupā līdz 30 personām -  12.00 EUR.

Piedāvājums aktuāls līdz 23. novembrim.

Informācija un pieteikšanās: 25622267,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ekskursija izstādē „Plenērā”

Skolēnu un pieaugušo grupām

Tukuma Mākslas muzeja izstādē „Plenērā” apkopoti dažādu autoru mākslas darbi no skicēm, līdz pabeigtiem gleznojumiem, piedāvājot apmeklētājiem ieskatīties plenēra aizsākumos, radošās darbības daudzveidībā un plašajās iespējās. Eksponēti Johana Valtera, Kārļa Miesnieka, Eduarda Kalniņa, Franciska Varslavāna, Miervalža Ķemera, Dzidras Baumas un citu autoru darbi. Līdzās Tukuma Muzeja krājuma darbiem skatāmas Mūkusalas Mākslas salona gleznas. Piedāvājumā arī darba lapas un iespēja salikt gleznu puzli.

Ekskursijas ilgums: līdz 1 stundai.

Ekskursijas piedāvājums līdz 25. novembrim.

Ekskursija izstāde „Tukumnieki un draugi”

Skolēnu un pieaugušo grupām

Tukuma pilsētas vēstures muzejā Pils tornis izveidota izstāde „Tukumnieki un draugi”. Tā ir izstāde par Tukumu un tukumniekiem - kas mēs esam un ar ko varam lepoties, par diženiem novadniekiem, par sadraudzības pilsētām citās valstīs.

Ekskursijas ilgums: līdz 1 stundai.

Piedāvājums aktuāls līdz 2019. gada 30. jūnijam.

Informācija un pieteikšanās: 63124348, 25622131, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ekskursija interaktīvajā izstādē „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”

Skolēnu grupām

Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā ekskursiju interaktīvajā izstādē „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”. Iespēja iepazīt un izzināt Latvijas dabu ar dažādu uzdevumu palīdzību - kas aug pļavās, kas dzīvo ūdeņos, purvos un mežos.

Ekskursijas ilgums: līdz 1 stundai.

Ieeja ar muzeja biļeti + gida pakalpojumi. Ieejas maksa skolēniem, studentiem - 1.00 EUR; pensionāriem, invalīdiem - 1.00 EUR (Tukuma novada invalīdiem - bezmaksas); pieaugušajiem - 1.50 EUR. Gida pakalpojumi: līdz 10 personām -  8.00 EUR, grupā līdz 30 personām -  12.00 EUR.

Piedāvājums aktuāls līdz 28. decembrim.