Pieteikšanās radošajām darbnīcām „Dārgumu meklētāji" augustā

Trešdiena, 11.07.2018, 05:57

Tukuma muzejs piedāvā radošās darbnīcas „Dārgumu meklētāji" bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Radošās darbnīcas notiek darba dienās no 6. līdz 14. augustam. Pieteikšanās līdz 31. jūlijam.

Radošajās darbnīcās bērniem ir iespēja kļūt par Dārgumu meklētājiem un tos atklāt septiņās Tukuma muzeja struktūrvienībās: Tukuma Mākslas muzejā, Mākslas galerijā „Durvis”, Pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis”, Audēju darbnīcā, Durbes pilī, Pastariņa muzejā un Džūkstes Pasaku muzejā. Tā ir iespēja bērniem praktiski un radoši darboties, pilnveidot prasmi pētīt, sadarboties, iegūt priekšstatu un zināšanas par muzeju, un veidot izpratni par kultūras mantojumu.

Dalības maksa: 5.00 EUR par vienu dienu (iekļauti materiāli, atspirdzinošs dzēriens un uzkodas, transports uz Pastariņa muzeju un Džūkstes Pasaku muzeju).

Pieteikšanās: 20247001, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Vietu skaits ierobežots!