Akcijas „Apceļosim Tukuma muzeju un muzeja draugus” uzvarētāji

Trešdiena, 23.05.2018, 08:24

Uzmanību! Paziņojam akcijas „Apceļosim Tukuma muzeju un muzeja draugus” laimīgos balvu ieguvējus!

Laimīgie balvu ieguvēji

Rolands Pūpols

Ainars Pētersone

Solvita Paramanova

Galveno balvu Džūkstes Pasaku muzeja programmu "Luīzes ūdens kliņģeri" (60. 00 EUR vērtībā) laimējusi Jolanta Ostrovska.

Apsveicam laimētājus!

Balvas aicinām saņemt Tukuma Mākslas muzejā Harmonijas ielā 7, darba dienās no plkst. 8.00 - 17.00. Informācija: 20247001, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Paldies Tukuma muzeja Muzeju nakts sadarbības partneriem Centra aptiekai Tukumā, biedrībai "Ligzda", Dacei Laukmanei, biedrībai „Tukuma Tēlotājmākslas Studija”, Merci Kafe, Kvazi Pizza, Tukuma tūrisma informācijas centram par sagādātajām gardajām, izzinošajām, skaistajām, veselīgajām un noderīgajām balvām.

Paldies visiem, kas piedalījās!