"Ak, svētā Lestene!" Irlavas pagasta 1. bibliotēkā

Trešdiena, 27.12.2017, 11:43

No 2. līdz 31. janvārim Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!” apskatāma Irlavas pagasta 1. bibliotēkā.

Izstāde līdz šim ir bijusi skatāma Livonijas ordeņa pilī Ventspils muzejā, Jaunpils pilī, Vērgales pagasta muzejā, Cīravas pagasta bibliotēkā un Slampes pagasta bibliotēkā, Kauguru kultūras namā, kā arī pašā Lestenes baznīcā, Tukuma 2. pamatskolā. Izstāde bijusi atvērta arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur īpašā pasākumā Lestenes baznīcas iekārtas restauratoru grupa Gunāra Grīnfelda vadībā atklāja restaurācijas procesa nianses.

Baznīcas interjera sendienu fotogrāfijas uzbur vīziju par kādreizējo baznīcas iekštelpu bagātību un greznību, atspoguļo vēsturiskos notikumus, kā arī ieskatu restaurācijas procesos.

Plašāka informācija un izstādes pieteikšana: 25721502, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .