Īpašie piedāvājumi skolēnu un pieaugušo grupām, ģimenēm

Otrdiena, 31.10.2017, 07:01

Gada tumšākais periods ir īsteni piemērots, lai to pavadītu jautri un izzinoši, tādēļ Tukuma muzejs piedāvā programmas skolēnu un pieaugušo grupām, kā arī ģimenēm. Aicinām ieskatīties piedāvājumā.

Luīzes ūdens kliņģeri

Piedāvājums skolēnu un pieaugušo grupām

alt

Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā jaunu programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”.

Programmas laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes. Kamēr cepas kliņģeri, muzeja darbinieki iepazīstina ar Pasaku muzeju un caur pasakām iepazīs folklorista A. Lerhis - Puškaiša devumu, kurš savulaik dzīvojis un strādājis Lancenieku skolā. Noslēgumā pašu gatavoto ūdens kliņģeru degustācija un septiņzālīšu tējas baudīšana.

Programmas ilgums: līdz 2 stundām.

Norises vieta: Lancenieku skola, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Cena: 60.00 EUR (grupai līdz 20 personām).

Plašāka informācija un pieteikšanās: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ziemas saulgriežu skoliņa Pastariņa muzejā

Piedāvājums skolēnu grupām un ģimenēm

alt

No 2. līdz 20. decembrim no 10.00 līdz 16.00 Pastariņa muzejs piedāvā programmu „Ziemas saulgriežu skoliņa”.

Apmeklētāji aicināti no dabas materiāliem darināt eglīšu un telpu rotājumus, ķekatu maskas, cept un rotāt piparkūkas. Spēlēt rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša bērnības spēles un rotaļas. Mēģināt atpazīt priekšmetus, kurus kādreiz lauku sētā izmantoja Ziemas saulgriežu periodā.

Programmas ilgums: līdz 4 stundām

Norises vieta: „Bisnieki”, Zentenes pagasts, Dzirciems, Tukuma novads.

Cena: 80.00 EUR (skolēniem grupā līdz 20 personām). Individuāliem apmeklētājiem: 4.00 EUR no personas.

Programmā iespējamas izmaiņas! Informācija un obligāta pieteikšanās pa tālr. 63154518, 28651091, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ziemassvētku laiks Durbes pilī - piparkūku cepšana, laimes liešana, un svētku rotājumu gatavošana

Piedāvājums 1. līdz 6. klašu skolēnu grupām

alt

Decembrī un janvārī Durbes pils aicina svinēt Ziemassvētkus programmā „Ziemassvētku laiks Durbes pilī". Šajā laikā pils iemītnieki iejūtas īpašās 19. gadsimta lomās un gatavojas gada jaukākajiem svētkiem.

Uzburt jauku svētku noskaņu palīdzēs piparkūku un vaska svecīšu smarža, karnevāla maskas un Ziemassvētku rotājumi. Liesim laimes un zīmēsim nākotni, iesim Ziemassvētku rotaļās. Iespējama arī jūsu iepriekš sagatavotu Ziemassvētku paciņu pasniegšana.

Programmas ilgums: līdz 3 stundām.

Norises vieta: Durbes pilī, M.Parka ielā 7, Tukumā.

Cena: skolēniem 7.50 EUR (no personas). Grupā ne mazāk kā 15 personas. Skolotājiem, kas pavada skolēnu grupas, ieeja ir bez maksas.

Programmā iespējamas izmaiņas! Plašāka informācija un pieteikšanās: 63122633, 26305946, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pasakainie Ziemassvētki kopā ar Ziemassvētku vecīti

Piedāvājums ģimenēm

alt

16. decembrī 13:00 Džūkstes Pasaku muzejs aicina ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar Ziemassvētki vecīti.

Muzejs aicina kopīgi veidot Ziemassvētku rotājumus, dekorēt svētku eglīti un liet laimes. Ieskandinot Ziemas saulgriežus, mazi un lieli apmeklētāji aicināti vilkt bluķi. Iespēja piedalīties loterijā, iepriekš sagatavojot dāvaniņu - kādu saimniecībā noderīgu lietu 3.50 EUR vērtībā. Vecāki saviem bērniem var sagādāt arī paciņas, kuras pie svētku eglītes par noskaitītu pantiņu vai kādu citu priekšnesumu pasniegs Ziemassvētku vecītis.

Dalība: skolēniem un studentiem - 1.00 EUR, pieaugušajiem - 1.50 EUR, pensionāriem un invalīdiem: 1.00 EUR, ģimenes biļete - 3.00 EUR (1 - 2 pieaugušie un 2 vai vairāk bērnu līdz 18 gadiem).