Izstāde „Ak, svētā Lestene!” ceļo uz Kauguriem

Ceturtdiena, 26.10.2017, 11:31

No 30. oktobra līdz 30. novembrim Kauguru Kultūras namā skatāma Tukuma muzeja ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!”.

Baznīcas interjera sendienu fotogrāfijas uzbur vīziju par kādreizējo baznīcas iekštelpu bagātību un greznību, atspoguļo vēsturiskos notikumus, kā arī ieskatu restaurācijas procesos. Ieeja bez maksas.

Izstāde līdz šim ir bijusi skatāma Livonijas ordeņa pilī Ventspils muzejā, Jaunpils pilī, Vērgales pagasta muzejā, Cīravas pagasta bibliotēkā un Slampes pagasta bibliotēkā, kā arī pašā Lestenes baznīcā. Izstāde bijusi atvērta arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur īpašā pasākumā Lestenes baznīcas iekārtas restauratoru grupa Gunāra Grīnfelda vadībā atklāj restaurācijas procesa nianses.

Plašāka informācija un izstādes pieteikšana: 25721502, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .