Rudens brīvlaika radošās darbnīcasTukuma muzejā

Otrdiena, 19.09.2017, 11:09

Rudens brīvlaika nedēļā, no 23. līdz  29. oktobrim, Tukuma muzejs organizē četras radošās darbnīcas bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Radošas darbošanās notiks Durbes pilī, Tukuma Mākslas muzejā un Džūkstes Pasaku muzejā.

23. oktobrī no 13:00 līdz 16:00 „Rudens puķu gatavošana” kopā ar restauratoru Aināru Krūziņu un muzejpedagoģi Oksanu Ošupi. Nodarbības laikā dalībnieki izgatavos puķes no auduma un iededzinās vai izgrebs tās kokā. Norises vieta: Durbes pils, M. Parka 7, Tukums.

24. oktobrī no 13:00 līdz 16:00 „Pa fon der Reku dzimtas pēdām” kopā ar muzejpedagoģi Oksanu Ošupi. Nodarbībā dalībnieki klausīsies stāstus par fon der Reku dzimtu, kā arī zīmēs un izgriezīs savus profilus tieši tā, kā to savulaik 19. gadsimtā darīja Ernests Wilhelms Dītrihs Otto Matiass fon Der Reke. Norises vieta: Durbes pils, M. Parka 7, Tukums.

25. oktobrī no 13:00 līdz 16:00 „MANA neparastā burtnīca” kopā ar mākslinieci Tiju Vīksnu. Nodarbības laikā katrs dalībnieks izgatavos īpašu zīmēšanas burtnīcu ar apdrukātiem vākiem, kas iegūs neatkārtojamu un individuālu dizainu. Norises vieta: Tukuma Mākslas muzejs, Harmonijas iela 7.

28. oktobrī no 14:00 līdz 16:00 „Ūdens kliņģeri pie Luīzes Lerhas” kopā ar Džūkstes Pasaku muzeja vadītāju Ditu Silavu. Nodarbības laikā dalībnieki uzzinās par galda kultūru Lancenieku skolā, kur šobrīd atrodas Pasaku muzejs, mācīsies gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes. Norises vieta: Džūkstes Pasaku muzejs, Lancenieku skola, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Dalības maksa vienai radošo darbnīcu dienai - 5.00 EUR.

Iepriekš pieteikties līdz 13. oktobrim pa tālr. 25721502 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Vietu skaits ierobežots!

Nokļūšana līdz nodarbību vietai jānodrošina pašiem dalībniekiem.