Līdz augusta beigām Lestenes baznīcā skatāma ceļojošā izstāde „Ak, svētā Lestene!”

Pirmdiena, 17.07.2017, 09:08

Apceļojot Latviju, aicinām iegriezties Lestenes baznīcā, kur klātienē iespēja apskatīt ne tikai nesen restaurēto kanceli un altāri, bet arī izzināt baznīcas vēsturi, kas atspoguļojas Tukuma muzeja ceļojošajā izstādē „Ak, svētā Lestene!”.

Izstāde ir par Lestenes baznīcas iekārtas likteni un cilvēkiem notikumos ap to. Baznīcas interjera sendienu fotogrāfijas uzbur vīziju par kādreizējo baznīcas iekštelpu bagātību un greznību, kā arī atspoguļo dramatiski vēsturiskos notikumus. Izstāde „Ak, svētā Lestene!” baznīcā apskatāma līdz šī gada 27. augustam.

Līdz šim izstāde jau bijusi apskatāma Livonijas ordeņa pilī Ventspils muzejā, Jaunpils pilī un Cīravas pagasta bibliotēkā, Vērgales pagasta muzejā. Septembrī izstāde nonāks Slampes kultūras pilī.