Sākas akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas”

Piektdiena, 28.04.2017, 14:37

alt

1. maijā sākas Latvijas piļu un muižu asociācijas organizētā akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas”. Līdz 28. oktobrim interesentus gaida 69  pilīs un muižās, tostarp arī Durbes pils un Tukuma pilsētas vēstures muzejs „Pils tornis”.

Galvenie akcijas noteikumi paredz, lai kļūtu par akcijas dalībnieku, ir jāsaņem apceļotāja karte un jāsāk ceļot! Karti var lejupielādēt interneta vietnē www.tukumamuzejs.lv un www.pilis.lv un izdrukāt vai saņemt jebkurā pilī un muižā, kas piedalās akcijā. Apceļotāji, kuri būs viesojušies vismaz 5 no 69 pilīm un muižām, saņemot par to atzīmi savā kartē, piedalīsies piļu un muižu dāvāto balvu izlozē, bet aktīvākie 50 apceļotāji saņems ielūgumu uz balli Jaunpils pilī 2017.gada 25.novembrī.

Akcijas dienā, 1. maijā, atvērts būs Tukuma pilsētas vēstures muzejs „Pils tornis”, kas no 13:00 līdz 16:00 aicina apmeklētājus apmeklēt pili, un saņemt akcijas dalībnieka karti ar pirmo zīmogu.

Plašāka informācija www.pilis.lv.